Prelepa Ruskinja traži Srbina da je oženi, ali našim momcima zamera svašta
Ruskinja koja se na mrežama predstavlja kao Polina se sa samo 19 godina preselila u Srbiju i tu je da ostane zauvek! Njeni “TikTok” snimci puni su pisanih izjava o tome koliko joj se dopadaju Balkanci, da su definitivno njen tip, kao i da samo čeka na Srbina da je oženi i da jedino naši momci dolaze u obzir.
Pored toga što iznosi i kritička mišljenja o našem narodu, kulturi i hrani, često piše i o načinima na koji je srpski muškarci tretiraju, pa je nejasno kako to da onda samo na naše momke čeka.
“Mora da ti muškarci poklanjaju stvari stalno”, pitali su je, a Polina je rekla da naši muškarci ne znaju šta znači dati nekome poklon bez povoda.
Kako je Polina došla i ostala u Beogradu
– Avgusta 2022. sam u Beograd došla sa majkom na nedelju dana, ali sam onda shvatila da sam se zaljubila u grad. Kada sam se vratila kući rekla sam roditeljima da želim da se preselim u Beograd. Na prvu, oni su bili protiv toga jer su bili zabrinuti. Ali kada ja želim nešto, ništa me ne može zaustaviti. Za tri dana spakovala sam kofer, uzela 1.000 evra i krenula. 1.000 evra za preseljenje u drugu državu, da ludo! – napisala je ona.
Kako je navela, kada je septembra 2022. stigla, prvi dan bio joj je zastrašujuć. Iako su se, kako tvrdi roditelji protivili njenoj odluci, ljubav prema našoj zemlji je pobedila.
Polina, koju optužuju da su joj “roditelji bogati i da je njoj lako da se tako seljaka”, kaže da je morala odmah da počne da radi da bi plaćala sebi stan. S obzirom na to gde se snima, možemo zaključiti da živi u Beogradu na vodi. Iako bi joj kaže, roditelji sigurno slali novac, želela je potpuno da se osamostali, tako da je, kao poznavalac baleta, počela u jednoj baletskoj školi, kasnije u plesnom studiju, a onda na kraju radila i u joga studiju.
U Rusiji dosta dece raste bez očeva
“Ovde ima toliko porodica sa dva roditelja, u Rusiji 70 posto porodica je razvedeno, i 40 posto dece raste bez očeva. Takođe u Srbiji sam videla mnogo očeva koji se igraju i šetaju sa svojom decom, u Rusiji to ne možete videti jer samo majke brinu o deci. Ovde je veoma često da imate te neke male razgovore sa ljudima koje ne znate. Rusi prosto nemaju to, možda kažemo ‘ćao’ i to je to”, objasnila je ona o još jednoj razlici koju je zapazila.
IZVOR:ESPRESO.CO